Praktyki studenckie

Decyzją Dziekana Wydziału Teologicznego ks. prof. UKSW dr hab. Piotra Tomasika pełnomocnikiem dziekana ds. praktyk studenckich na kierunku religioznawstwo, została dr Aldona Piwko.

Dyżur pełnomocnika ds. praktyk piątek godz. 9.45-10.45 sala 502.

Uprzejmie proszę o umawianie się na spotkania mailem: a.piwko@uksw.edu.pl

*****************************************************************************************************************************

Rada Wydziału Teologicznego UKSW przyjęła uchwałę dotyczącą regulaminu praktyk studenckich na kierunku religioznawstwo. Wszyscy studenci II roku studiów pierwszego stopnia są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem, dostępnym tutaj.

Regulamin ogólny praktyk studenckich oraz zasady dotyczące rejestracji na praktyki, dostępne są na stronie Biura Karier.